"Euro Szarocin "
Każdego roku DPS w Szarocinie organizuje dla wielu placówek z Powiatu Kamiennogórskiego zawody w piłkę nożną. Nasza drużyna ze względu na długoletnią przyjaźń między DPS Szarocin, a DPS Podzamek dzielnie reprezentowała Powiat Kłodzki również uczestnicząc w zawodach. Trzeba przyznać, że w tym roku nasi piłkarze grali wspaniale wychodząc z grupy na pierwszym miejscu, natomiast w fazie pucharowej w walce o finał ulegli niestety późniejszemu mistrzowi tylko w rzutach karnych, niezwykle loteryjnych.
Naszą drużynę tworzyli: Tomek Magoń, Adam Jaśkiewicz, Piotr Jaśkiewicz, Dawid Różnicki, Sylwester Przywóski, Artur Ćwielong. "Czarnym koniem" wśród grających opiekunów okazała się Pani Paulina Wołoch instruktor k-o z DPS w Podzamku. Jej przegląd pola i rajdy na prawym skrzydle bardzo pomogły drużynie szkoda, że grający opiekunowie nie mogli strzelać bramek. Dodajmy, że bramki Podzamka strzegł nasz fizjoterapeuta Pan Radosław Gardoń.
Podsumowując zawody - absolutny "Powrót z Tarczą".
Dziękujemy Dyrektor DPS w Szarocinie Pani Agnieszce Banach-Górczyk oraz jej pracownikom za wspaniałą imprezę sportową i czekamy na spotkanie za rok.






