Mimo ryzykownej pogody znakomicie udało się tradycyjne od wielu lat spotkanie z Rodzinami, które bardzo licznie odwiedziły naszych mieszkańców.
Dyrektor DPS w Podzamku Pani Jolanta Leszko rozpoczęła uroczystości Dnia Matki i Dziecka witając wszystkich przybyłych gości.
Następnie występy naszych mieszkańców zachwyciły wierszami, piosenkami o mamie oraz grą na akordeonie.
Kolejno w drugiej części spotkania odbył się konkurs poezji naszego mieszkańca Marcina Gładysza, w którym wzięli udział dostojni goście: Wicestarosta Powiatu Kłodzkiego Pan Piotr Marchewka, Wójt Gminy Kłodzko Pan Zbigniew Tur wraz z Wiceprzewodniczącą Gminy Kłodzko Panią Haliną Witos oraz Dyrektor DPS w Podzamku Pani Jolanta Leszko prezentując wiersz pt. "Mama".
Odwiedziła nas również była dyrektor Pani Małgorzata Pajor oraz była wieloletnia kierownik DTO Pani Urszula Sobota. Przepiękne dekoracje wykonane podczas terapii zajęciowej dodały klimatu i uroku, a doskonałe potrawy, owoce, soki, ciasta, musy, serwowane w naszej kawiarence zachwycały różnorodnością i smakiem. Z pewnością hitem okazała się kiełbaska i kaszanka w towarzystwie grillowanych warzyw. Po prostu doskonała uroczystość, która mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu całej załogi naszego DPS.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom i zaproszonym gościom za wspólne spędzenie tego dnia.




















